Bussen

stops (a-z): as - Bilzen - genk - hasselt - houthalen - lanaken - lanklaar -maasmechelen - maastricht - neeroeteren - opglabbeek - riemst -  zonhoven

Hasselt (bushalte Kolonel Dusartplein) 14:00u

Zonhoven (bushalte Donkweg) 14:15u

Houthalen (carpoolparking) 14:25u

Genk (station) 14:45u

As (bushalte Sint-Theresiakerk As) 15:05u

Opglabbeek (bushalte Dorpsplein) 15:15u

Neeroeteren (bushalte Neeroeteren dorp) 15:30u

Maaseik (Maze Festival Heerenlaakweg) 15:45u

Bilzen (Mc Donalds, Tongersestraat 83) 14:00u

Riemst (Aldi, Maastrichtersteenweg 24) 14:15u

Maastricht (station, Stationsplein 29) 14:35u

Lanaken (C.C., Aan de Engelse Hof 10) 14:55u

Maasmechelen (carpool, N78) 15:10u

Lanklaar (bushalte N78, rijksweg 235) 15:25u

Maaseik (Maze Festival Heerenlaakweg) 15:45u

zoals afgelopen jaar leggen we ook dit jaar verschillende luxe autocars in, dit in samenwerking met tucana festival travel. nieuw dit jaar is dat we de bustickets apart verkopen. heb je dus reeds een maze festival ticket gekocht kan je nog een busticket kopen. busticketprijs: 10 euro +1 euro fee.


 

Het is strikt verboden te roken in de autocar.

De aanwijzingen van de buschauffeur dienen strikt te worden opgevolgd.

Indien er gebraakt wordt in de autocar, wordt er € 50,00 schoonmaakkosten aangerekend.

Afval dient gedeponeerd te worden in de afvalzakken.

Het toilet dient te worden gebruikt al zittend zowel voor mannen als voor vrouwen.

Het is niet toegestaan om rond te lopen in de autocar.

De gordel dient verplicht gedragen te worden in de autocar.

Het is niet toegestaan om te gaan staan op de zetels in de autocar.

Schades, vernieling aan de autocar dienen direct bij de chauffeur te worden afgerekend.

Gevonden voorwerpen zullen door TFT 2 maanden bewaard worden.

Alle autocars vertrekken om 14u00 bij de eerste opstapplaats. De autocar zal om 1u30 vertrekken vanaf Maze Festival (Heerenlaakweg).