Bussen

stops (a-z): as - Bilzen - genk - hasselt - houthalen - lanaken - lanklaar -maasmechelen - maastricht - neeroeteren - opglabbeek - riemst -  zonhoven

Hasselt (bushalte Kolonel Dusartplein) 14:00u


Zonhoven (bushalte Donkweg) 14:15u


Houthalen (carpoolparking) 14:25u


Genk (station) 14:45u


As (bushalte Sint-Theresiakerk As) 15:05u


Opglabbeek (bushalte Dorpsplein) 15:15u


Neeroeteren (bushalte Neeroeteren dorp) 15:30u


Maaseik (Maze Festival Heerenlaakweg) 15:45u


Bilzen (Mc Donalds, Tongersestraat 83) 14:00u


Riemst (Aldi, Maastrichtersteenweg 24) 14:15u


Maastricht (station, Stationsplein 29) 14:35u


Lanaken (C.C., Aan de Engelse Hof 10) 14:55u


Maasmechelen (carpool, N78) 15:10u


Lanklaar (bushalte N78, rijksweg 235) 15:25u


Maaseik (Maze Festival Heerenlaakweg) 15:45u


zoals afgelopen jaar leggen we ook dit jaar verschillende luxe autocars in, dit in samenwerking met tucana festival travel. nieuw dit jaar is dat we de bustickets apart verkopen. heb je dus reeds een maze festival ticket gekocht kan je nog een busticket kopen. busticketprijs: 10 euro +1 euro fee.


 

Het is strikt verboden te roken in de autocar.

De aanwijzingen van de buschauffeur dienen strikt te worden opgevolgd.

Indien er gebraakt wordt in de autocar, wordt er € 50,00 schoonmaakkosten aangerekend.

Afval dient gedeponeerd te worden in de afvalzakken.

Het toilet dient te worden gebruikt al zittend zowel voor mannen als voor vrouwen.

Het is niet toegestaan om rond te lopen in de autocar.

De gordel dient verplicht gedragen te worden in de autocar.

Het is niet toegestaan om te gaan staan op de zetels in de autocar.

Schades, vernieling aan de autocar dienen direct bij de chauffeur te worden afgerekend.

Gevonden voorwerpen zullen door TFT 2 maanden bewaard worden.

Alle autocars vertrekken om 14u00 bij de eerste opstapplaats. De autocar zal om 1u30 vertrekken vanaf Maze Festival (Heerenlaakweg).